Передвиборна програма кандидата у народні депутати України Харути Вадима Григоровича

 

Я – громадянин України і хочу щоб мої діти жили в Україні. Я не можу терпіти безлад і корупцію. Кругом несправедливість і зубожіння. Я впевнений, що я маю сили боротися за права простих українців. Я щиро поділяю погляди команди Радикальної партії Олега Ляшка. Це справжня сила, яка здатна досягати результату і боронити та розвивати Українську державу.

Корінь всіх наших бід – бідність. Вона породжує тотальну несправедливість, корупцію і бардак. З голодними людьми сильну країну не побудуєш. Подолати бідність і дати людям впевненість у завтрашньому дні – моє головне завдання у Верховній Раді України.

КУПУЙ УКРАЇНСЬКЕ, ПЛАТИ УКРАЇНЦЯМ!

Купуючи за кордоном те, що Україна виробляє або здатна виробляти сама, ми даруємо іншим країнам робочі місця, інвестиції та податки! А самі лишаємось боржником та експортером сировини, робочих рук і талантів. Необхідно змінити діюче законодавство для спонукання підтримки Українських виробників, а не закордонних. Завдяки даному підходу українські виробники і підприємці отримають реальну підтримку – кращий доступ до ринку публічних закупівель, імпортна складова якого за експертними оцінками сягає 100 млрд. грн, що порівнюється з обсягом так званого сучасного Плану Маршалла для України, який нині обговорюється в Європі. І це будуть не кредити, які потім прийдеться повертати з відсотками, а розумна мобілізація внутрішнього фінансового ресурсу в інтересах національної економіки та суспільства.

ПІДТРИМКА ДРІБНОГО БІЗНЕСУ!

Допоможемо українському виробнику, роботодавцю, платнику податків. Кредити на розвиток під 5% на 10 років. Менші податки на заробітну платню, більші на сировинну продукцію олігархів. Проста звітність, мінімум перевірок та бюрократії. Робота для кожного, гідні доходи, справедливі ціни і тарифи- це наша мета. Економіка і вся державна політика заради людини. Кожен працездатний матиме робоче місце і пристойну заробітну плату, а всі хто потребує – гарантований соціальний захист.

ПІДТРИМКА ФЕРМЕРСТВА!

Відродження села має забезпечити гідні умови життя селян.

Годі вже Україні бути донором сировини, талантів та робочих рук для найбільш розвинутих країн. Україна – виробник, а не сировинний донор та боржник. Саме тому, створюватиму умови для підтримки фермерства.

Спрощення процедур отримання допомоги фермерам.

Інформаційне забезпечення і підтримка не на словах а на дії.

Сприяння кооперації фермерів для захисту та покращення умов реалізації продуктів.

РОЗВИТОК ТУРИЗМУ ТА ПРОСУВАННЯ ОКРУГУ!

Одна з наймасштабніших реформ - реформа децентралізації триває в Україні з 2014 року. Новостворені громади отримали більше фінансових ресурсів, прямі відносини з Державним бюджетом, та, одночасно, ширші повноваження та обов’язки. Відповідно до реформи децентралізації, яка відбувається в Україні – через кілька років ми отримаємо країну – в якій об'єднані громади конкурують між собою за людей, платників податків, інвесторів. Моє завдання – просування округу, формування туристичного кластеру Південної Київщини, створення робочих місць та залучення інвесторів.

ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ, КУЛЬТУРА, ЕКОЛОГІЯ

Збільшити бюджетні видатки на охорону здоров’я. Проведення оновлення лікувальних установ. Підвищити розмір зарплатні медичних працівників, при одночасному запровадженні дієвого механізму контролю за якістю медичних послуг.

Підтримка закладів культури: піклуватимусь про належний стан та забезпечення сільських будинків культури та бібліотек.

Актуальним є питання покращення водозабезпечення населення та якості питної води, технічного стану колодязів та артезіанських свердловин.

Необхідне впровадження сортування та повноцінна переробка побутового сміття.

Буду впроваджувати природоохоронні заходи спрямовані на створення безпечних умов проживання мешканцям Київщини.

Я підтримуватиму рідну Київщину у Верховній Раді та забезпечуватиму її стабільний розвиток!