ХАРУТА ВАДИМ ГРИГОРОВИЧ

З глибокою повагою, та щирим серцем, хотів би відрекомендуватися та показати все, що встиг зробити до цього часу.

Все своє життя, я присвятив рідному краю, рідній Київщині. Саму тут, у місті Біла Церква, я народився у 1980 році, та саме тут отримав професійну, фахову спеціальність у Білоцерківському державному аграрному університеті. Саме тут я розвиваюсь професійно, створюю робочі місця, саме тут сплачуються податки, саме тут я живу та зростають мої діти!

Звичайно, не все було легко, тому що починати мені прийшлось з самих низів. Саме після університету я працював та отримував практичний досвід рядовим ветлікарем. Тому я як ніхто знаю реалії сільської людини.  Звичайно, зупинятися на цьому я не хотів, та пішов отримувати передовий досвід іноземних компаній. Саме у Голландській компанії я працював 4 роки, та саме там отримав базу для подальшого розвитку.

Але як би не було комфортне життя під крилом великого холдингу, я знав, що потрібно повертатися додому та втілювати отриманий досвід, піднімати свій край! Тому ризикнув усім, та у 2007 році розпочав власну справу. Починаючи з НУЛЯ, вже за три роки ми змогли сформувати компанію з великою кількістю клієнтів по всій Україні.

З 2014 року по 2016 навчався в Києво Могилянській Бізнес Школі по програмі «Агро МБА».

 Ми змогли розвинути ветеринарний ринок України та показали всім, що не треба бути в Києві, щоб мати успішну компанію.  На ветеринарному напрямку ми розвиваємось і далі, та за цей час, працевлаштували 35 людей,  та за останній рік розширились з компанії яка займається ветеринарною продукціє до повноцінного тваринництва.  Зараз розвиваємо свинарство. Створили фермерське господарство «Устимівське».  В Білій Церкві працює дві ветеринарні клініки-зоомагазини «Кот Матроскін».

Також, я хотів би поділитися здобутками громадської роботи. З 2017 року мене обрано депутатом Фурсівської ОТГ, де я є головою бюджетної комісії. І хоча спочатку оточуючі скептично ставились до моїх ініціатив, вже зараз маємо гарні зрушення. Саме зараз у нашому ОТГ починається будівництво амбулаторії. Ми змогли отримати спецтранспорт для перевезення інвалідів і вони зможуть почувати себе повноцінними людьми. Ми започаткували та розвиваємо туристичний кластер та залучаємо кошти у наш край! Ми вирішуємо болюче питання сміття, чистоти питної води, освітлення та благоустрою. І головне, ми проводимо переговори з компаніями, які будуть базуватися у нас, надавати робочі місця нашим мешканцям та платити збори до нашого бюджету.

ТЕПЕРЬ в нас Світло, Чисто, Медично та Перспективно!

Але я впевнений, що ми можемо жити краще, по-людські.

Саме так має бути!..., і буде!