Вчора, 26 червня під час сесії Фурсівської ОТГ була прийнята стратегія громади на 2019-2027 роки.

На шляху становлення кожної громади є один вкрай важливий крок – це створення Стратегії розвитку. Написання цього документу справа складна і доволі довга. Було проведене анкетування населення та підприємців, багато працівників відвідали спеціальні курси та тренінги, на котрих давали практичні поради в розробці Стратегії.


Відбулися зустрічі обговльрення в селах Фурси, Пищики, Трушки та Матюші і хоча більшість людей, які прийшли на обговорення, мали на меті висловити свої сьогоденні проблеми дискусії, щодо майбутнього були дуже жваві та емоційні.


Крім місцевих активістів та працівників сільської ради приймали участь: Радник з регіонального розвитку Київського ВП ЦРМС - Т. Тимошенко, випускники шкіл. 


Цей документ готувався з початку 2018 року. Він пройшов через перевірку по програмі "Мери за економічне зростання", перекладений на англійську мову. 


Щиро дякую: Фурсенку М.І. - голові, Шпак М.М. - координатору робочої групи, Тимошенко Т. - раднику Київського центру регіонального розвитку, Матусевич Т.В. старосту с.Трушки, Кознозія О.С. старосту с Матюші, Барчук А.С. старосту с. Пищики, Степаненку Ю.А. заступника, депутатів Шаровару В.В., Ященко О.А., Лисого І.А., Гапоненко В.М., Стеценко А.С. також Тихончик Б., Кваша В., Шараєвська Н. та всім хто допомогав у формуванні цього важливого документа.


Історія підготовки: за посиланням. Ознайомитися зі стратегією можна т
ут.