29 вересня Фурси відзначатимуть День Села. Саме така дата – привід потурбуватися про залучення туристів до Фурсівської ОТГ.

У кожному селі є жителі, які можуть поділитися своєю майстерністю, взяти хоча б ексклюзивних ляльок від лялькарки Карпенко Оксани. Хтось створює унікальні вишиванки, хтось вирощує та продає овочі та фрукти, а хтось збирає та продає мед…

На зустрічі була запропонована цікава ідея, яка однозначно привабила б туристів – продукція з бірочкою-логотипом Фурсівської ОТГ. Було б добре, якби виявилися бажаючі розробити логотип для Фурсівської громади, а сайт fursy.info з радістю допоміг би селянам вибрати найкращий варіант за допомогою конкурсу. Все це можна реалізувати, було б тільки бажання творити для свого рідного краю. Якщо у вас є ідеї, пишіть у коментарях.

Організатором зустрічі був депутат Харута Вадим Григорович, який, в свою чергу, запропонував багато різних напрямів розвитку туризму та розповсюдження і поширення впізнаваності продукції Фурсівської ОТГ.

Мета зібрання – згрупувати людей та створити спілку “Фурси-Туристичні”. Веломаршрути, години роботи музеїв, гарна місцевість, щоб відпочити –  це саме те, що потрібно зробити доступним для туриста, який опинився на території Фурсівської ОТГ.

У результаті обговорення сформувалася група активних та зацікавлених людей, куди будуть залучатися поступово й інші майстри. Присутні вирішили проводити майстер-класи для дітей і для дорослих у селах, які входять до Фурсівської громади: у Пищиках, Фурсах, Трушках, Чмирівці таМатюшах. Найближчим часом буде створений графік, коли проходитимуть ці майстер-класи у селах. Всі бажаючі можуть відвідати ці заходи. Планується проводити такі навчальні розвиваючі уроки при школах, бібліотеках, будинках культури. Наразі, місце проведення майстер-класів – питання відкрите.

На цих зборах були присутні: депутат Харута В.Г., Гайлук Тетяна, Журба Тамара Анатоліївна, Лук`яненко Оксана, Заграбчук Анатолій Петрович (різьбяр по дереву. с. Трушки), Ведмідь Роза Анатоліївна (рукоділля, с. Трушки), Коваленко Валентина Явтухіна (с.Трушки), Болобак Світлана Костянтинівна – педагог-директор БК Фурси (мандала із ниток, с. Фурси), Семаненко Ольга Яківна (с. Трушки), Краюхіна Ольга  (майстер по бісеру, створює ікони).

Також серед присутніх були: Матусевич Тетяна -голова сільради села Трушки і активний учасник групи “Фурси – Туристичні”, один із організаторів цих зборів,- Харута Вікторія Анатоліївна.