Сьогодні Фурсівська ОТГ, спільно з директором Київського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми ULEAD з Європою/ULEAD with Europe та Мінрегіон України Олегом Любімовим, радниками з питань регіонального розвитку Тетяною Тимошенко та з питань комунікації Шалаєвим Анатолієм, обговорили напрацювання в напрямку Стратегічного планування майбутнього розвитку ОТГ. Триває жваве обговорення.

Громада вже визначилася зі своїми пріоритетами та напрямком руху “до заможної та багатої громади, шляхом єднання та кооперації” визначені основні цілі стратегічного планування, про це повідомляє Київський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Крім цього громада готова до написання комунікаційної стратегії свого розвитку.

Стратегічне планування, проектний та інвестиційний менеджмент, управління фінансами та розумне бюджетування, створення якісних сервісів в освіті, медицині, адмінпослугах – знання і навички, які отримавши в рамках програми, Фурсівська ОТГ зможе ефективно впроваджувати зміни у своїй громаді, зробити її спроможною та конкурентноздатною.